KriptoGama

Akademinis e. parašas

Akademinis e. parašas (a-sign) yra e. parašas skirtas akadminės bendruomenės naudojimui. Jis nėra oficialiai pripažintas, todėl naudojamas suinteresuotų šalių abipusiu susitarimu.

Šiuo metu Akadminis e. parašas naudojamas kaip mokomoji priemonė studentams, siekiant parodyti e. parašų panaudojimo galimybes.

Kad galėtumėte naudotis Akadminiu e. parašu, jūsų kompiuteryte turi būti įdiegtas Akademinio sertifikatų centro šakninis sertifikatas (žr. Išdavejo sertifikato diegimas).

Taip pat turite susikurti savo asmeninius privatųjį ir viešąjį raktus, bei su Akademinio sertifikatų centro pagalba gauti savo e. parašo sertifikatą (žr. Vartotojo sertifikato kūrimas).

Norint sėkmingai naudotis Akademinio e. parašo paslaugomis, jūsų e. parašo sertifikato komplektas turi būti įdiegtas jūsų kompiuteryje (žr. Vartotojo sertifikato komplekto diegimas).

Turėdami Akademinį e. parašą jūs galesite patekti į šio puslapio "Privačią zoną". Tam tereikia meniu juostoje paspausti privati zona ir pasirinkti savo sertifikatą. Norint sugrįšti į "Bendrąją zoną" meniu juostoje paspauskite vieša zona.

Visada naudokite naujausią internetinės naršyklės versiją, nes senuose versijuose gali būti saugumo spragų.

Turėdami Akademinį e. parašą galėsite sėkmingai pasirašyti įvairius kompiuterinius dokumentus. Tai galima atlikti ir su mūsų siūloma Akademinio e. parašo programa (žr. Akademinio e. parašo programa).

Taip pat Akademinio e. parašo pagalba galėsite apsaugoti savo laiškus naudodami e. pašto programas (žr. E. pašto programos).